2018 kokkuvõte

0+
osalejat
0+
esinejat
0+
eksponenti
0.
Summit
 • Connector.

  MIS

  Põhja- ja Baltimaade suurim infoturbekonverents ja asjatundjate kogunemine

 • Connector.

  MILLAL

  20. märtsil 2018

 • Connector.

  MIKS

  • Kuulete värskematest infoturbe uudistest juhtimise, avaliku sektori ja tehnoloogia vaatenurgast
  • Kohtute Põhja- ja Baltimaade turbevaldkonna müüjate ja klientidega
  • Annate uuendustele hoogu kohtudes infoturbega tegelevate idufirmadega
  • Saate jagada oma erialateadmisi ja suhelda teiste talentidega

 • Connector.

  KUS

  Tallinna Kultuurikatlas, Põhja pst 27a

Security Summit 2019

Security Summiti 10. aastapäeva planeerimine on juba alanud. Jätke meile oma kontaktandmed, et saaksime teid kursis hoida sündmuse programmi arengutega. Samuti on jooksvalt oodatud teie ettepanekuid ja vihjeid huvipakkuvate teemade osas.

Kohtumiseni Security Summitil 2019!

Ees- ja perekonnanimi*

E-posti aadress*

Organisatsioon*

Amet*


20. MÄRTS 2018

Avaettekanded

 • Äri vaatenurk
 • Õiguse ja reeglite vaatenurk
 • Tehnoloogia vaatenurk

Lõpuettekanded

Õhtune vastuvõtt ja networking

Esinejad

 • Connector.Connector.

  Kuidas kaitsta kriitilist infrastruktuuri?

  MARINA KALJURAND

  Rahvusvahelise Küberstabiilsuse Komisjoni juht

 • Connector.Connector.

  BOAZ LITAI

  OPSWATi Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika regiooni direktor

 • Connector.Connector.

  MICHAEL N. SCHMITT

  Ameerika Ühendriikide Meresõjakolledži rahvusvahelise õiguse professor

 • Connector.Connector.

  RALPH ECHEMENDIA

  Eetiline häkker ja Seguru tegevjuht

 • Connector.Connector.

  2007 ja 2017 intsidendid - kas oleme õppinud paremini reageerima?

  MERIKE KÄO

  Farsight Security tehnoloogiadirektor

 • Connector.Connector.

  GDPR checklist - kas oled valmis maikuus jõustuvaks määruseks?

  JUHA SALLINEN

  GDPR Tech asutaja ja tegevjuht

Programm

Kliki ettekandel, et lugeda lisa esineja ja teema kohta.

9.30Registreerimine ja hommikukohv
10.00Konverentsi avamine
Rita Käit-Vares, Security Software’i juhatuse liige ja partner
Louis Zezeran, professionaalne päevajuht ja meelelahutusettevõtja

 

 

RITA KÄIT-VARES
Security Software’i juhatuse liige ja partner

 

 


LOUIS ZEZERAN
Professionaalne päevajuht ja meelelahutusettevõtja

 

.mod-modal
10.15Kuidas kaitsta kriitilist infrastruktuuri?
Marina Kaljurand, Rahvusvahelise Küberstabiilsuse Komisjoni juht

KUIDAS KAITSTA KRIITILIST INFRASTRUKTUURI?

MARINA KALJURAND
Rahvusvahelise Küberstabiilsuse Komisjoni juht

Küberrevolutsioon on tulnud, et jääda. IKT pakub jätkuvalt tohutuid võimalusi sotsiaalseks ja majanduslikuks arenguks. Samas kaasnevad IKT laialdasema kasutusega uued väljakutsed ja negatiivsed suundumused. Küberjulgeolek on muutunud julgeoleku lahutamatuks osaks – selliseks, mida riigid üksi ei suuda tõhusalt hallata. Rahvusvaheline koostöö ja mitut sidusrühma hõlmav lähenemisviis on väga olulised, tagamaks, et kõik riigi sidusrühmad saavad kasutada küberruumi eeliseid. Hiljutised küberintsidendid / küberrünnakud on paljastanud elutähtsa taristu haavatavuse. Nagu kõigi elutähtsate taristute puhul, on üleilmse interneti aluseks olev tehnoloogia ebatäiuslik. Seepärast on ülioluline tunnistada ülemaailmset toetumist küberruumile, teiste infrastruktuuride kasvavat sõltuvust selle usaldusväärsusest ja selle häirete potentsiaalselt raskeid tagajärgi. Marina tutvustab Rahvusvahelise Küberstabiilsuse Komisjoni juhina 2017. aasta novembris avaldatud normi – üleskutset kaitsta interneti avalikku tuuma. Uus ülemaailmne norm on üleskutse nii riiklikele kui ka valitsusvälistele osapooltele loobuda tegevusest, mis tahtlikult ja oluliselt kahjustab üldist juurdepääsu internetile või selle terviklikkust.


Kaljurand alustas oma karjääri välisministeeriumis 1991 ning on sellest ajast olnud mitmel juhtival positsioonil, sh olnud asekantsler juriidilistes ja konsulaarküsimustes, asekantsler välismajanduse ja arengukoostöö küsimustes ning asekantsler justiits- ja konsulaarküsimustes. Kaljurand on olnud Eesti suursaadik Iisraelis, Venemaal, Kasahstanis, Kanadas, Ameerika Ühendriikides ja Mehhikos. Ta on olnud Eesti Vabariigi- Vene Föderatsiooni vägede väljaviimise läbirääkimiste juriidiline ekspert ning Eesti Vabariigi- Vene Föderatsiooni piiriläbirääkimiste delegatsiooni liige, ning mänginud tähtsat rolli läbirääkimistel Euroopa Liidu ning OECD’ga ühinemisel.

Kaljurand olnud kahel korral (perioodidel 2014-2015 ja 2016-2017) Eesti riiklik ekspert ÜRO küberekspertide rühma nõupidamistel, milles arutleti info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) võimaluste üle rahvusvahelise õiguse ning julgeoleku kontekstis. Ta oli Eesti välisminister juulist 2015 kuni oktoobrini 2016 ning aastast 2017 on ta Rahvusvahelise Küberstabiilsuse komisjoni juht.

Kaljurand on lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduskonna cum laude, Eesti Diplomaatide kooli ning omandanud magistrikraadi rahvusvahelises õiguses ja diplomaatias Tuftsi ülikoolist USA-s. Ta on WIIS-EST- naised rahvusvahelistes julgeolekus Eesti haru asutajaliige. Eesti president on Kaljuranda autasustanud Valgetähe III klassi teenetemärgi ja Riigivapi III klassi teenetemärgiga.

.kaljurand-modal
10.502007 ja 2017 intsidendid – kas oleme õppinud paremini reageerima?
Merike Käo, Farsight Security tehnoloogiadirektor

2007 JA 2017 INTSIDENDID – KAS OLEME ÕPPINUD PAREMINI REAGEERIMA?

MERIKE KÄO
Farsight Security tehnoloogiadirektor

Viimase kümne aasta jooksul on paljastatud mitmeid suuri turvaauke, mis mõjutasid elektroonilise side alustalasid. Samuti on aset leidnud mitmed hävitavad rünnakud ja rikkumised kriitilistes infrastruktuurides. Missugused õppetunnid on viimase kümne aastaga omandatud seoses intsidendikäsitlusega? Merike jagab oma tähelepanekuid, kuidas reageeris Eesti 2007. aastal aset leidnud intsidendile ning kümme aastat hiljem ehk 2017. aastal aset leidnud intsidendile seoses Eesti ID-kaardi süsteemiga. Ettekandes tuuakse esile ka intsidentidele reageerimise praktilised kaalutlused seoses globaalselt mõjusate protokolli ja riistvara turvaaukudega nagu Heartbleed ja Meltdown / Spectre.


Merike Käo on Farsight Security tehnoloogiadirektor, kes vastutab tehnilise strateegia väljatöötamise ja selle visiooni täitmise eest. Enne Farsight Securityga liitumist oli Merike infoturbeohvitser ettevõttes Internet Identity (IID) ja asutas ettevõtte Doublishot Security, mis andis strateegilisi ja operatiivseid turbejuhiseid Fortune 100 ettevõtete. 1990. aastate keskpaigas oli ta Cisco Systemsi esimese turbealgatuse eestvedaja ning koostas esimese Cisco turbealase raamatu, mis on tõlgitud enam kui kaheksasse keelde ja mida kasutati silmapaistvate turbealaste akrediteerimisprogrammide, näiteks CISSP puhul. 2007. aastal Eesti vastu suunatud küberrünnakute ajal aitas Merike edendada koostööd ja usaldust globaalsete NSP-Sec-ühenduste vahel.

Merike on IEEE liige, ISOCi pioneerliige ja on alates 1992. aastast aktiivselt panustanud IETFi tegevustesse. Ta on tihedalt seotud paljude ülemaailmsete interneti-kogukondadega, millel on sellised toetavad organisatsioonid nagu NANOG, APNIC, RIPE, ICANN, IGF, ISOC ja Interop. Ta on ICANNi julgeoleku ja stabiilsuse nõuandekomisjonis (SSAC) ja FCC kommunikatsioonide turvalisuse, töökindluse ja koostalitluse nõukogus (CSRIC). 2016. aastal nimetati ta üheks ametiajaks (alates 1. jaanuarist kuni 31. detsembrini 2017) ARINi usaldusisikute nõukogusse. Merikesel on magistrikraad George Washingtoni ülikoolist ja bakalaureusekraad Rutgersi ülikoolist.

.kao-modal
11.30Vaheaeg, networking ja partneri ettekanne
11.35One Identity sügisesed uuendused
Martin Scherrer, One Identity äriarengu juht

ONE IDENTITY SÜGISESED UUENDUSED

MARTIN SCHERRER
One Identity äriarengu juht

– Mis on One Indentity?
– Saa identiteedi- ja juurdepääsu haldusõigus.
– Fookusala
– Skoop


Neli aastat kogemust ITSMi CEO kohal, müügijuht IT valdkonnas alates 2007. aastast, rahvusvaheline võtmekliendijuhi kogemus rahvusvahelistes ettevõtetes 4 aasta jooksul, viimased kaks aastat äriarenduse direktor Kesk- ja Ida- Euroopas, Araabiamaades ja Põhja-Aafrikas.

.scherrer-modal
INFOTURBE VAATENURK
12.00Ohtude raport: DDoS, salasõna korduvkasutus, IoT Botnets, Bitcoin Mining pahavara, Spectre, Meltdown
Larry Cashdollar, Akamai Technologies turvalisuse vaneminsener

OHTUDE RAPORT: DDOS, SALASÕNA KORDUVKASUTUS, IOT BOTNETS, BITCOIN MINING PAHAVARA, SPECTRE, MELTDOWN

LARRY CASHDOLLAR
Akamai Technologies turvalisuse vaneminsener

Larry Cashdollar Akamai julgeolekualase teabe reageerimisrühmast räägib praegusest ohumaastikust, kasutades selleks ära ettevõtte ainulaadset ülemaailmselt liidripositsiooni sisuteenuste ja veebi turvalisuse valdkonnas. Oma ettekandes annab ta ülevaate praegustest suundumustest erinevate tööstusharude vastu suunatud rünnakutes nagu DDoS, Credential Reuse, nutistu robotvõrgud, Bitcoini kaevandamise pahavara ning infoturbe tööstust mõjutavad turvaaugud nagu Spectre ja Meltdown.


Larry Cashdollar on töötanud turvalisuse valdkonnas üle 18 aasta. Ta õppis Maine’i ülikoolis arvutiteadust, on dokumenteerinud üle 150 CVE (levinud nõrkused ja paljangud) ja avaldanud oma uurimusi antud valdkonnas BSides konverentsil Bostonis, Rhode Islandi OWASPil ja DEF CONil.

.cashdollar-modal
12.30Inimkeskne turvalisus – uus küberjulgeoleku paradigma
David Karlsson, Proofpointi Põhja- ja Baltimaade piirkonna müügiinsener

INIMKESKNE TURVALISUS – UUS KÜBERJULGEOLEKU PARADIGMA

DAVID KARLSSON

Proofpointi Põhja- ja Baltimaade piirkonna müügiinsener

Küberkurjategijad suunavad üha rohkem tähelepanu inimestest tulenevatele nõrkustele. Proofpoint pakub ettevõtjatele, kes kasutavad üha rohkem O365 lahendusi, kindlamat viisi tugevdamaks ökosüsteemi, mis kaitseb töötajaid ja ettevõtete küberohtude eest. Ettekandes arutletakse, kuidas Proofpointi juhtivtehnoloogia taastab usalduse praegu kõige populaarsema ründevektori, e-posti suhtes.


Davidil on üle 25 aasta kogemusi IT-tööstuses. Ta alustas Rootsi kaitsejõududes, kus ta tööks oli infrastruktuuri toetamine. Hiljem on ta olnud mitme küberturbeturustaja müügiinsener ning töötanud ka küberturbe müüjate sertifitseeritud koolitajana. Hetkel on David Proofpointi Põhja- ja Baltimaade piirkonna müügiinsener.

.proofpointesineja-modal
13.00Sinu krüptoraha pole isegi päris raha ja see tahetakse sult ikkagi käest ära võtta!
Peeter Koppel, SEB Privaatpangaduse strateeg

SINU KRÜPTORAHA POLE ISEGI PÄRIS RAHA JA SEE TAHETAKSE SULT IKKAGI KÄEST ÄRA VÕTTA!

PEETER KOPPEL
SEB Privaatpanganduse strateeg

– Kes jahivad sinu virtuaalvarandust?
– Miks tekkis ajaloo suurim mull?


Peeter Koppel on SEB panga privaatpanganduse strateeg. Ta on töötanud kahe aastakümne jooksul mitmel finantsturgudega seotud ametikohal, muu hulgas kaubelnud valuutade ja aktsiatega. Koppel õpetab ka Estonian Business Schooli executive MBA programmis.

.koppel-modal
ÕIGUSE JA REEGLITE VAATENURK
12.00Rahvusvahelises õiguses vaenulikule kübertegevusele kehtivad piirangud
Liis Vihul, Cyber Law International juhataja

RAHVUSVAHELISES ÕIGUSES VAENULIKULE KÜBERTEGEVUSELE KEHTIVAD PIIRANGUD

LIIS VIHUL
Cyber Law International juhataja


Oma ettekandes räägib Liis kõige kriitilisematest õigusalastest küsimustest, mis seostuvad era- ja avalikule sektorile suunatud küberkuritegudega. Erasektori ettevõtete jaoks on üks olulisemaid küsimusi kas ja kuidas rahvusvaheline õigus neid riiklike küberrünnakute (nagu NotPetya) eest kaitseb. Samuti ka see, mida ütleb rahvusvaheline õigus, kui nad soovivad end taoliste rünnakute eest kaitsta.
Avaliku sektori jaoks on üks olulisemaid küsimusi rahvusvahelise õiguse efektiivsus küberrünnakute ennetamisel. Tänaseks on riigid küll kinnitanud, et rahvusvaheline õigus kohaldub küberrünnetele, kuid miks on rünnete arv jätkuvalt tõusuteel? Mida peaksid riigid (teisiti) tegema, et rahvusvaheline õigus tõepoolest piiraks riikide poolt toime pandud ründeid? Ning veel enam, milliseid ründeid peaks rahvusvaheline õigus ennetama?

.vihul-modal
12.30Kuidas rahvusvaheline õigus võimaldab riikidel ja ettevõtetel end rünnete eest kaitsta?
Michael N. Schmitt, Ameerika Ühendriikide meresõjakolledži rahvusvahelise õiguse professor

KUIDAS RAHVUSVAHELINE ÕIGUS VÕIMALDAB RIIKIDEL JA ETTEVÕTETEL END RÜNNETE EEST KAITSTA?

MICHAEL N. SCHMITT
Ameerika Ühendriikide Meresõjakolledži rahvusvahelise õiguse professor


Eestiga seob tunnustatud rahvusvahelise õiguse professorit Michael N. Schmitt’i eelkõige tema koostöö NATO Küberkaitsekoostöö keskusega, kus ta on koosseisuväline vanemteadur. Muu hulgas juhtis ta NATO Küberkaitsekoostöö keskuse kübersõjaõigusele pühendatud väljaannete Tallinn Manual ning Tallinn Manual 2.0 koostamist. Vabariigi Presidendi otsusega on talle ka antud Maarjamaa Risti IV klassi teenetemärk.

.schmitt-modal
13.00Küberturvalisus avaliku korra kaitsel
Elsa Neeme, Riigi Infosüsteemi Ameti õigusvaldkonna peaspetsialist

KÜBERTURVALISUS AVALIKU KORRA KAITSEL

ELSA NEEME
Riigi Infosüsteemi Ameti õigusvaldkonna peaspetsialist

Ehkki Eesti on aastate jooksul muule maailmale olnud küberturvalisuse valdkonnas pioneer ja etalon, kellelt õpitakse, ei saa areng kiiresti muutuvates ohutrendide oludes vastava õiguskeskkonnata olla jätkusuutlik. Elsa Neeme räägib oma ettekandes küberturvalisuse õiguse kaasajastamisest võrgu- ja infoturbe direktiivi ning küberturvalisuse seaduse eelnõu näitel.


Elsa Neeme on Riigi Infosüsteemi Ameti küberturvalisuse teenistuse õigusvaldkonna peaspetsialist. Elsa on võrgu- ja infoturbe direktiivi ülevõtmise töörühma liige ja küberturvalisuse seaduse eelnõu üks kaasautoritest.

.riaesineja2-modal
TEHNOLOOGIA VAATENURK
12.00CERT-EE S4A: avatud lähtekoodiga hajus võrgumonitooringulahendus
Andres Elliku, CERT-EE infoturbe ekspert

CERT-EE S4A: AN OPEN-SOURCE SOLUTION FOR DISTRIBUTED NETWORK SECURITY MONITORING

ANDRES ELLIKU
CERT-EE infoturbe ekspert

CERT-EE vastutusalas on mitmeid erinevaid organisatsioone, kelle küberturvalisuse tase on üsna erinev. Pakkumaks neile tuge ning lihtsustamaks koostöö võimalusi alustasime oma jagatud sensori võrgustiku lahenduse ringitegemist. Sellest kasvas välja avatud lähtekoodiga lahendus hajusa võrgumonitooringu teostamiseks. Kasutame avatud lähtekoodiga komponente, mis on omavahel kokku seotud meie poolt arendatud tarkvaraga. Selle abil suudame teostada võrgumonitooringut, analüüsi ja tuvastada anomaaliaid. Kogu lahendus on disainitud selliselt, et parnerid saaksid ise valida, kui suures ulatuses nad soovivad meiega infot jagada. Meie poolt pakub keskserver võimalust jagada erinevatele partneritele erinevaid signatuuride kogumikke. Seeläbi tekib meil võimalus paremini mugandada signatuuride kogumikke vastavalt partnerite eripäradele. Arenduse poolt on lahendus disainitud olema võimalikult modulaarne ning seeläbi muudab lihtsaks komponentide juurde lisamise või väljavahetamise. Partneritele muutub seeläbi keerulise tarkvara kogumiku implementeerimine ja haldamine tunduvalt lihtsamaks.


Andres Elliku igapäevatöö hõlmab küberintsidentidele reageerimist ja koordineerimist, partnerasutuste toetamist ning CERT-EE taristu ja tööriistade arendamist ja haldamist. Andres tegeleb muuhulgas ka CERT-EE pahavara analüüsi keskkonna haldamise, CERT-EE S4A lahenduse arendamise ja haldamisega ning mitmete muude CERT-EE igapäeva tööks vajalike lahenduste haldamise ja arendusega. Lisaks osaleb ta küberõppustel nii punase kui sinise poole peal. Enne CERT-EE meeskonnaga liitumist töötas Andres avalikus sektoris süsteemiadministraatorina ja nõunikuna. Andres on hetkel omandamas magistrikraadi TTÜ küberkaitse õppekaval, samuti on ta Küberkaitseliidu aktiivne liige.

.esinejakinnitamisel12-modal
12.30Disainides proaktiivset küberturvalisust
Per Söderqvist, Sophose tiimi juht ja müügiinsener Põhjamaades ja Baltikumis

DISAINIDES PROAKTIIVSET KÜBERTURVALISUST

PER SÖDERQVIST
Sophose tiimi juht ja müügiinsener Põhjamaades ja Baltikumis

– Juurpõhjuste otsingu abil nõrkade kohtade tuvastamine
– Ohtude kõrvaldamine ahela varajases etapis
– Kasutajakoolitus kui viimane kaitseliin
– Turvalisus kui ökosüsteem


Per töötab Sophose tiimijuhi ja müügiinsenerina Stockholmis. Tema vastutusalasse jääb suurkorporatsioonide küberturbestrateegiate arendamine ja rakendamine ning uute partnersuhete loomine. Peril on üle 10 aasta kogemusi ning ulatuslikud teadmised küberturbe valdkonnas. Ta on ekspert andmete krüpteerimise, lõppseadme- ja võrguturbe ning lüüsikaitse alal.

.soderqvist-modal
13.00Kuidas tervishoiuteenuste pakkuja klientide andmed avalikustas – näide reaalsest elust
Wim Zandee, F5 Networks süsteemihalduse direktor Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas

KUIDAS TERVISHOIUTEENUSTE PAKKUJA KLIENTIDE ANDMED AVALIKUSTAS – NÄIDE REAALSEST ELUST

WIM ZANDEE
F5 Networks süsteemihalduse direktor Euroopas, Lähis-Idas ja Aafrikas


Oma ettekandes räägib Wim, kuidas läbistustest aitas ühel organisatsioonil puudusi tuvastada ning sundis turvalisuskaalutlustel uut lähenemist kasutusele võtma.

.zandee-modal
13.30Lõuna, networking ja partneri ettekanne
14.00E-postile suurema jõu andmine
Achim Brinkmann, Cryptshare’i äriarengu juht ja rahvusvahelise müügi spetsialist

E-POSTILE SUUREMA JÕU ANDMINE

ACHIM BRINKMANN
Cryptshare’i äriarengu juht ja rahvusvahelise müügi spetsialist

– E-kirjade privaatsena hoidmine
– Manuste suuruspiirangute eemaldamine
– Suurema vastavuse tagamine


Achim Brinkmannil on ärijuhtimise magistrikraad Saarlandi ülikoolist Saarbrückenis ja Missouri ülikoolist Columbias. Achim on 20 aasta jooksul olnud seotud telekommunikatsiooni ettevõtetega, tegelenud äritegevuse arendamisega tarkvara- ja küberturbe valdkonnas ning müügijuhtimisega. Ta on töötanud äriklientidega Saksamaal, Austrias ja Šveitsis, Skandinaavias, Ida-Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Lähis-idas.

.brinkmann-modal

Rakendus

Summitil kasutatakse konverentsirakendust Worksup. See võimaldab jälgida programmi, küsida esinejatelt küsimusi ja luua oma profiil. See omakorda võimaldab tutvuda teiste osalejate profiilidega ning leppida kokku kohtumisi.

Rakendusse sisenemiseks minge oma nutiseadme veebilehitsejaga aadressile app.worksup.com ja sisestage Event ID: SUMMIT18. Pange tähele, et loodav profiil on seotud teie seadmega ja topeltprofiilide vältimiseks soovitame luua profiili sama seadmega (näiteks nutitelefon), mida kasutate konverentsil.

Partnerid

Security Software is dedicated to developing and offering IT security solutions to both private and public sector. We carry out product deployments and perform on-site maintenance services for companies with different IT complexity and security standards. A large part of our everyday business consists of training and development activities to improve the overall awareness of information security threat prevention.

www.secsoft.ee

.secsoft


McAfee is the device-to-cloud cybersecurity company. Inspired by the power of working together, McAfee creates business and consumer solutions that make our world a safer place. By building solutions that work with other companies’ products, McAfee helps businesses orchestrate cyber environments that are truly integrated, where protection, detection and correction of threats happen simultaneously and collaboratively. By protecting consumers across all their devices, McAfee secures their digital lifestyle at home and away. By working with other security players, McAfee is leading the effort to unite against cybercriminals for the benefit of all.

www.mcafee.com

.mcafee

 


Founded in 1975, Microsoft (Nasdaq “MSFT”) is the worldwide leader in software, services, devices and solutions that help people and businesses realize their full potential. As of 2003, Microsoft has its local office also in Estonia.

www.microsoft.com

.microsoft


Proofpoint protects your people, data, and brand from advanced threats and compliance risks across email, mobile apps, and social media. We help you safely manage critical data as you send, store, and archive it. And we give you the intelligence, insight, and tools to respond quickly when things go wrong.

www.proofpoint.com

.proofpoint

F5 Networks provides solutions for an application world. We help organisations successfully deliver applications to anyone, anywhere, at any time. The world’s largest businesses, service providers, government entities, and consumer brands rely on F5 to enable their digital transformation and stay ahead of cloud, security, and mobility trends.

www.f5.com

.f5

OPSWAT is a global cyber security company providing solutions for enterprises since 2002 to identify, detect, and remediate advanced security threats from data and devices. OPSWAT is a leader in data sanitization (Content Disarm and Reconstruction), vulnerability detection, multi-scanning, device compliance, and cloud access control. To learn more about OPSWAT, please visit www.OPSWAT.com

.opswat

 

 

Sophos delivers complete IT security for businesses which means we don’t just detect threats – we help you address every point in the security lifecycle. Simple to deploy, simple to manage, and simple to use, Sophos’ award-winning encryption, endpoint security, web, email, mobile and network security solutions are backed by SophosLabs – a global network of threat intelligence centers.

www.sophos.com

.sophos

 

Check Point Software Technologies is a leading provider of cyber security solutions protecting customers from cyber-attacks with an industry leading catch rate of malware, ransomware and other attacks. Check Point offers a security architecture that defends enterprises’ cloud, network and mobile device held information, plus the most comprehensive one point of control security management.

www.checkpoint.com

.checkpoint


The trusted platform provider of choice for more than 500,000 customers globally, VMware is the pioneer in virtualization and an innovator in cloud and business mobility. A proven leader, we allow you to run, manage, connect and secure applications across clouds and devices in a common operating environment, so you get both freedom and control.

www.vmware.com

.vmware

.also

Cryptshare is a communication solution for the exchange of sensitive business information. It makes it possible to send and receive e-mails and large files ad-hoc – securely, easily and at low cost. Cryptshare also offers auditability which helps companies follow compliance rules and regulations. Today more than 1400 companies use Cryptshare with about 3 million users in over 80 countries

www.cryptshare.com

.cryptshare

Arbit Security offers a complete range of Common Criteria certified (EAL 5+) Cross Domain Solutions (CDS) which lets you run high security air-gapped networks efficiently within your organization. (CDS between networks of different classifications) Using data diode technology, the Arbit Data Diode and the Arbit TRUST Gateway solves the challenges of running disconnected / air-gapped networks.

www.arbitsecurity.com

.arbit

 
.tenable

.mobileiron

.digitalguardian

.oneidentity

4Secure is the European master distributor of Owl Cyber Defense. 4Secure started its relationship with Owl Cyber Defense following a customer asking us to assess the market place and evaluate current cross-domain data diode technology. It was from this thorough review of current technologies and Owl’s unparalleled performance that 4Secure partnered with Owl. Throughout our even year partnership, 4Secure has continued to support Owl’s European development.

www.4-secure.com

.secureOWL

 


Arrow ECS is a technology enablement company that brings innovative IT solutions to market to solve complex business challenges. We deliver value-added distribution, business consulting and channel enablement services to leading technology manufacturers and their channel partners. We help businesses grow faster, operate efficiently and transform in a dynamic market.

www.arrow.com

.arrow


AlienVault is the champion of mid-size organizations that lack sufficient staff, security expertise, technology or budget to defend against modern threats. Our Unified Security Management™ (USM) platform provides all of the essential security controls required for complete security visibility, and is designed to enable any IT or security practitioner to benefit from results on day one.

www.alienvault.com

.alienvault

Excellent Business Solutions Eesti AS is the oldest certified HansaWorld partner and sole representative in Estonia. The company takes care of smooth accounting, salary calculation, logistics, customer management, business analysis and sales for companies. Excellent is the business management software provider with the largest number of users in Estonia and has operated here since 2002. In addition to long-term experience in Estonia, the experience of Excellent also includes projects elsewhere in the world, for instance in Finland, Sweden, Latvia, the Republic of South Africa, Indonesia and Australia.

www.excellent.ee

.excellent

The Information System Authority (RIA) is a governmental organisation established in 2011. RIA is operating in the administrative area of the Ministry of Economic Affairs and Communications and coordinates the development and administration of the state’s information system, organises activities related to information security, and handles the security incidents that have occurred in Estonian computer networks.

 

www.ria.ee

.riapartner

.

Exclusive Group is the value-added services and technologies (VAST) group accelerating the growth of disruptive and innovative technologies around the world.

www.exclusive-networks.com

.exnetworks

 

Asukoht

 • Summit 2018 toimus Eesti kõige populaarsemas sündmuskohas
  – Tallinna Kultuurikatlas (Põhja pst 27a)
 • Kultuurikatel oli Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise peamine toimumiskoht
 • 100 aastat vana,
  kuid hiljuti renoveeritud elektrijaam pakub võimalusi nii pea- kui paralleelsessioonideks ning vaheaegadel suhtlemiseks

Hotellid

Valik Tallinna hotelle pakuvad konverentsi osalejatele majutuse broneerimisel erihinda. Palun tutvuge võimalustega ja broneerige majutus vastava sooduskoodi otselingil või suheldes hotelliga otse. Märgake, et koodid on hotelliti erinevad ning erihinnad ja toad on praegu saadaval vastavalt hotelli täituvusele.

RADISSON BLU SKY <br />HOTEL TALLINN

RADISSON BLU SKY
HOTEL TALLINN

RADISSON BLU SKY <br />HOTEL TALLINN

RADISSON BLU SKY
HOTEL TALLINN

Radisson Blu Sky Hotel on moderne ja renoveeritud äriklassi hotell, mis asub otse Tallinna südames, jalutuskäigu kaugusel Tallinna vanalinnast ja ainult 4 km kaugusel lennujaamast, ning on ideaalne peatuspaik nii äri-, konverentsi- kui ka puhkusereisil viibimiseks. Hotellil on 280 ruumi ja 14 sviiti, tubadest avanevad vaated linnapanoraamile või Soome lahele. Restoranis Seasons saab nautida rikkalikku hommikusööki Super Breakfast, lõõgastust pakuvad hotelli tervisekeskus, saunad ja Babor Beauty Spa, päeva lõpetuseks sobivad hästi Sky Lobby Bar ja Lounge 24.

Hotelli aadress: Rävala Puiestee 3, Tallinn

Hinnad:

Konverentsi osalejatele kehtib perioodil 19. - 22.03.2018 sooduskoodiga Summit18 majutuse erihind 115 eurot/öö standard ühe- või kaheinimese (double) tuba. Soodushinnaga toad on perioodil 27.02 - 18.03 saadaval vastavalt hotelli täituvusele.

Toa hinnas sisaldub:

 • Buffet-hommikusöök
 • Sissepääs 7. korruse jõusaali ja sauna
 • Wi-Fi

Broneeringuid saab teha:

*Broneering tagatakse üksnes krediitkaardi numbri olemasolu või ettemakse korral (ettemakse tegemiseks palun võtke ühendust hotelliga).

*Broneering on võimalik ilma lisakuludeta tühistada kuni kolm päeva enne hotelli saabumist.

RADISSON BLU HOTEL OLÜMPIA TALLINN

RADISSON BLU HOTEL OLÜMPIA TALLINN

Radisson Blu Hotel Olümpia on Tallinna kesklinnas asuv stiilne ja kaasaegne hotell nii äri- kui puhkusereisijale. Hotellis on 390 stiilselt sisustatud tuba (sh luksuslik kalliskivisviitide korrus 6 sviidi ja presidendisviidiga), kaks banketisaali ja 2017. aastal renoveeritud 13 ruumiga multifunktsionaalne konverentsikeskus. Maitseelamusi saab nautida restoranis Senso, kohvikus Café Boulevard või lobby-baaris. Lõõgastumise viib täiesti uuele tasemele 26. korrusel asuv tervisekeskus Club 26 koos jõusaali, basseini, saunade ja privaatsaunaga, millest avanevad imelised vaated linnale ja Tallinna lahele. Hotellile on antud Rohelise Võtme sertifikaat, mis on suurima ulatusega üleilmne majutuse ökomärgis, ning hotelli on tunnustatud ka rahvusvahelise Safehotels sertifikaadiga.

Hotelli aadress: Liivalaia 33, Tallinn

Hinnad:

Konverentsi osalejatele kehtib perioodil 19. - 22.03.2018 sooduskoodiga Summit18 majutuse erihind 95 EUR/ühele inimesele, 105 EUR/kahele inimesele (double või twin tuba). Soodushinnaga toad on perioodil 27.02 - 18.03 saadaval vastavalt hotelli täituvusele.

Toa hinnas sisaldub:

 • Buffet-hommikusöök
 • Wi-Fi

Broneeringuid saab teha:

*Broneering tagatakse üksnes krediitkaardi numbri olemasolu või ettemakse korral (ettemakse tegemiseks palun võtke ühendust hotelliga).
*Broneering on võimalik ilma lisakuludeta tühistada kuni kolm päeva enne hotelli saabumist.

ORIGINAL SOKOS <br />HOTEL VIRU

ORIGINAL SOKOS
HOTEL VIRU

ORIGINAL SOKOS <br />HOTEL VIRU

ORIGINAL SOKOS
HOTEL VIRU

Original Sokos Hotel Viru asub Tallinna südames, keskaegse vanalinna väravas. Hotelli naabruses asuvad mitmed kontserdipaigad ning kaubandus- ja meelelahutuskeskused. Hotellist on otseühendus linna trendikaima kaubanduskeskusega Viru Keskus, kus on üle 100 teenusepakkuja. Lai valik erinevaid toatüüpe, restorane, meelelahutus- ja puhketeenuseid, konverentsi- ja banketikeskus, kaubanduskeskus ning TripAdvisori tungival soovitusel „kohustuslik" KGB muuseum – kõik ühe katuse all.

Hotelli aadress: Viru väljak 4, Tallinn

Hinnad:

Konverentsi osalejatele kehtib perioodil 19. - 22.03.2018 sooduskoodiga BSUMMIT2018 standard toa erihind 87 EUR/ühele inimesele ja 92 EUR/kahele inimesele (twin tuba). Soodushinnaga toad on perioodil 27.02 - 18.03 saadaval vastavalt hotelli täituvusele.

Toa hinnas sisaldub:

 • Hommikusöök
 • Sissepääs ööklubisse Café Amigo (v.a eriüritustele)
 • Wi-Fi

Palun tehke broneering Sokos Hotelsi koduleheküljel:

 • Avage aadress www.sokoshotels.fi
 • “Näita hindu” vormil sisestage asukohaks Tallinn ja valige hotelliks Original Sokos Hotel Viru
 • Valige oma eelistused ja sisestage broneerimiskood BSUMMIT2018 lahtrisse „Broneeringu kood“
 • Probleemide korral võtke palun ühendust Sokos Hotels Tallinna müügiosakonnaga numbril +3726809300 või e-posti teel aadressil viru.reservation@sok.fi

TALLINK CITY <br />HOTEL

TALLINK CITY
HOTEL

TALLINK CITY <br />HOTEL

TALLINK CITY
HOTEL

Tallink City Hotel asub Tallinna südames ning vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel ajaloolisest vanalinnast. Täielikult renoveeritud 1970ndate ärikeskuses asuv hotell pakub mugavat majutust, meeldejäävaid maitseelamusi ja erinevaid iluteenuseid, mis teevad sellest pealinna avastamiseks ideaalse alguspunkti.

Hotelli aadress: A. Laikmaa 5, Tallinn

Hinnad:

Konverentsi osalejatele kehtib perioodil 19. - 22.03.2018 sooduskoodiga SUMMIT18 standard ühe- või kaheinimese toa erihind 66 EUR/öö. Soodushinnaga toad on perioodil 27.02 - 18.03 saadaval vastavalt hotelli täituvusele.

Toa hinnas sisaldub:

 • Buffet-hommikusöök
 • Hommikusaun kell 8.00 - 10.00
 • WiFi

Broneeringuid saab teha e-posti aadressil hotelbooking@tallink.ee sooduskoodiga Summit18.

 

Küsimuste korral palun võtta ühendust ülevaoleval e-maili aadressil või telefonitsi numbril +372 6300808.

TALLINK SPA & CONFERENCE HOTEL

TALLINK SPA & CONFERENCE HOTEL

TALLINK SPA & CONFERENCE HOTEL

TALLINK SPA & CONFERENCE HOTEL

Tallink Spa & Conference Hotel asub Tallinna sadamas ja on üks unikaalsema sisekujundusega hotelle Tallinna kesklinnas. Siin on võimalik ühendada konverentsid, lõõgastumine mõnusas Aqua Spa veekeskuses, iluteenused Hera Salongis ja gurmee-õhtusöök värvikas restoranis Nero.

Hotelli aadress: Sadama 11a, Tallinn

Hinnad:

Konverentsi osalejatele kehtib perioodil 19. - 22.03.2018 sooduskoodiga SUMMIT18 standard ühe- või kaheinimese toa erihind 79 EUR/öö. Soodushinnaga toad on perioodil 27.02 - 18.03 saadaval vastavalt hotelli täituvusele.

Toa hinnas sisaldub:

 • Buffet-hommikusöök
 • WiFi
 • Hommikumantel ning ligipääs Aqua Spa basseinidele ja sauna

Broneeringuid saab teha e-posti aadressil: hotelbooking@tallink.ee sooduskoodiga Summit18.

 

Küsimuste korral palun võtta ühendust ülevaoleval e-maili aadressil või telefonitsi numbril +372 6300808.